Hakkımızda

Hakkımızda

2008 yılında CPM ERP çözüm ortağı olarak iş hayatına başladı. Çok kısa bir süre içinde portföyüne sektöründe lider bir çok firmayı ekledi. Kadrosunu endüstri mühendisleri, yazılımcılar ve iktisatçılardan kuran PRODA 6 yıllık süre zarfında verdiği düzenli eğitimlerle CPM ERP çözüm ortaklarına ve sektöre onlarca danışman kazandırdı.

Üretmeyi ve ürettiği modüllerle işe yeni bir bakış açısı kazandırmayı kendisine hedef edinen PRODA, CPM ERP üzerinde Proje & Mühendislik Çözümü, Medikal Çözümü, Organizasyon Yönetim Çözümü, Dergi Reklam Yönetimi vb. bir çok dikey çözümlerin yanı sıra CPM Master ERP ile entegre İzin Yönetimi, Intranet , Gider Yönetimi, İş Yönetimi, Zimmet Yönetim, CRM vb. bir çok modüle imza attı.

İlham veren firma olma hedefi doğrultusunda, her geçen gün kendisini bir adım öteye götüren bir çalışma anlayışı ile hareket eden PRODA, hizmet anlayışının en önemli ayağını karşılıklı güven temelleri üzerine kurarak müşterileriyle kurumsallaşma yolunda uzun yıllar birlikte keyifle çalışmaktadır.